OBVESTILA

URNIK KOSIL   -   VOZNI RED ŠOLSKIH PREVOZOV od 22. 2. 2021 dalje

covid 19 coronavirus logo OBVESTILO - 26.02.2021

Spoštovani starši.

Za nami je teden, ko smo bili po dolgih tednih izobraževanja na daljavo z učenci ponovno spet skupaj v šoli. Tako bomo nadaljevali tudi v prihodnjem tednu. Torej od ponedeljka, 1. 3. 2021, se bo pouk za vse učence od 1. do 9. razreda nadaljeval v prostorih šole.

Učenci so v šoli dosledno upoštevali dogovore in navodila in tako prispevali k preprečevanju okužb. Verjamem, da bomo vsi skupaj tako odgovorno ravnali tudi v času, ko nismo v šolskih prostorih, ko preživljamo svoj čas bolj sproščeno.

NOV VIDEZ PORTALA LoPolis ZA STARŠE

logos

Obveščamo vas, da so Logos Kranj popolnoma prenovili portal LOPOLIS. Vstopna stran je drugačnega videza, omogočen je dostop do različnih vsebin, nekaterih novih. Portal je še vedno dosegljiv na naslovu www.lopolis.siStarši se prijavite s svojim up. imenom in geslom, da pridete do želenih vsebin. Ker se strani še urejajo, lahko pride do motenj pri dostopu do le teh.

covid 19 coronavirus logo OBVESTILO - 19.02.2021

Obeležitev slovenskega kulturnega  praznika, petek, 5.2.2021

- VIRTUALNA KULTURNA PRIREDITEV -

OBVESTILO - 26.02.2021

• Objavljeno: 26 Februar 2021
  • Zadetkov: 50

Spoštovani starši.

Za nami je teden, ko smo bili po dolgih tednih izobraževanja na daljavo z učenci ponovno spet skupaj v šoli. Tako bomo nadaljevali tudi v prihodnjem tednu. Torej od ponedeljka, 1. 3. 2021, se bo pouk za vse učence od 1. do 9. razreda nadaljeval v prostorih šole.

OBVESTILO - 12.02.2021

• Objavljeno: 12 Februar 2021
  • Zadetkov: 408
Spoštovani starši, drage učenke, učenci.

Pred nami so počitnice. Oddahnite si od šolskega dela in si naredite čudovite dni. Upam, da bo tudi v naslednjem tednu odločitev vlade, da se s ponedeljkom, 22. 2. 2021, tudi mi vrnemo v šolo in nadaljujemo s poukom v njej. Vse informacije o nadaljevanju dela od 22. 2. 2021, vam posredujem ob koncu naslednjega tedna.

Ostanite zdravi.

Danica Šalej, ravnateljica