UNESCO DAN – MOJE MESTO SKRIVNOSTI ŠEPETA

• Zadetkov: 353

V torek, 8. 10. 2019, smo na naši šoli imeli kulturni dan z naslovom Moje mesto skrivnosti šepeta. Ponovno smo se vključili v vseslovenski projekt Teden kulturne dediščine in spet preživeli odličen dan poln zanimivih vsebin, ki so nam jih nadvse strokovno predstavili naši učitelji in zunanji sodelavci. Učenci so že zjutraj odšli po novo znanje kar na ulice celjskega mestnega jedra. Obiskali smo več različnih muzejev in drugih kulturnih ustanov, odkrivali znamenitosti našega knežjega mesta in spoznavali zgodovino naših prednikov. Imeli smo se res krasno, za kar je poskrbelo tudi odlično vreme.

Več pa naj vam povedo fotografije.

Vodja projekta: Klavdija Krbavac Kenda

NI PLANETA B!

• Zadetkov: 84

V petek, 27. septembra, so se ob 11.55 v 185 državah sveta začeli podnebni protesti. 2. podnebni štrajk pod okriljem Mladi za podnebno pravičnost se je odvijal v šestnajstih mestih po Sloveniji. Po podatkih organizatorjev nas je šlo na ulice več kot 14. 000 ljudi vseh generacij. Združil nas je en sam skupni cilj ‒ da je čas za spremembe na našem planetu samo eden in ta se imenuje »Zdaj!« V Ljubljani smo se protestov udeležile devetošolke Ajda, Klara in Teja ter knjižničarka, saj se zavedamo, da planet B ne obstaja.

OBVESTILO 2. ŠPORTNI DAN - ŠPORTNE IGRE

• Zadetkov: 97
V ponedeljek, 7. 10. 2019, bo športni dan – športne igre.

Učenci 1. in 2. razredov se boste igrali elementarne in štafetne igrice. Učenci od 3. do 6. razredov se boste pomerili v igri med dvema ognjema, ostali pa v odbojki in nogometu. Oblečeni bodite v športna oblačila (trenirka, kratke hlače, majica), obuti pa v športne copate. V primeru dežja bo pouk.

Vozni red šolskih prevozov 7. 10. 2019 in 8. 10. 2019

OBVESTILO 2. ŠPORTNI DAN - ŠPORTNE IGRE

• Objavljeno: 02 Oktober 2019
  • Zadetkov: 296
V ponedeljek, 7. 10. 2019, bo športni dan – športne igre.

Učenci 1. in 2. razredov se boste igrali elementarne in štafetne igrice. Učenci od 3. do 6. razredov se boste pomerili v igri med dvema ognjema, ostali pa v odbojki in nogometu. Oblečeni bodite v športna oblačila (trenirka, kratke hlače, majica), obuti pa v športne copate. V primeru dežja bo pouk.

Vozni red šolskih prevozov 7. 10. 2019 in 8. 10. 2019

Podkategorije