NAVODILA  ZA ŠVK IN ATLETIKO - PREBERI!

Pozdravljeni, učenci in učenke!

V mesecu aprilu pri športu testiramo telesno gibalne sposobnosti otrok za športno vzgojni karton. Nekaj vaj boste doma naredili tudi vi. V petek, 17. 4. 2020, bo športni dan atletika in športno vzgojni karton. Za izpeljavo športnega dne boste potrebovali pomoč družinskih članov. Če bo slabo vreme ali če ste sami in nimate rekvizitov, si vaje prilagodite glede na razmere in jih opravite toliko kot zmorete! Izmerjeni rezultati sicer ne bodo realni, se boste pa razgibali, družili, se pomerili med sabo in predvsem uživali.

Pazite na varnost, saj je zdravje na prvem mestu!

Dobljene rezultate vpisujte v kartonček, ki ga lahko natisnete s spletne strani: http://alea.dzs.si/obrazci/images/5d12c97b-64f7-4e11-8cfb-35847148245d.gif ali ga izdelate kar sami (prerišete) ali rezultate kar zapišete na list papirja. Ko boste končali ŠD, kartonček, komentar kako vam je šlo ali fotografijo pošljite na meil: razredniku (1-3), ostali učenci pa športnima učiteljema: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

Obilo športnih užitkov!   

Metka Irgolič, učiteljica športa

ZA UČENCE - IZOBRAŽEVANJE NA DALJAVO