Prvošolcem bo zadnji dan pouka pred zimskimi počitnicami zagotovo ostal v lepem spominu, ker je bil prav poseben in pomemben. V petek, 21. 2. 2020, so prvošolci postali del Šolske skupnosti učencev OŠ Frana Kranjca Celje.

 prv20

Po malici smo se učenci 1. a in b razreda ter razredničarki zbrali v posebej lepo pripravljeni in urejeni učilnici. Pridružili so se nam še ga. ravnateljica, učenka Klara iz 9. razreda, predstavnika Šolske skupnosti učencev ter učenka Laura in učenec Anej iz 5. razreda, ki sta prvošolce s kratkima lutkovnima predstavama popeljala v svet pravljic. Predstavnika šolske skupnosti učencev, Nace Esih in Urh Jagodič, sta ob koncu prireditve vsakemu učencu za spomin na ta dan izročila obesek, izdelan posebej za ta dogodek. Učiteljica Klara pa je s fotografijami poskrbela, da nam bo dogodek še dolgo ostal v spominu. Dan so dodatno obogatili tudi prvošolci, ki so na prireditvi zapeli nekaj pesmi in poskrbeli za prijetno vzdušje.

Naša Šolska skupnost učencev je sedaj bogatejša za 43 novih članov. Vsem iskreno čestitamo!

    Mentorici šolske skupnosti učencev

     Eva Ambrož Hažič in Alja Žekar