V ponedeljek, 9. 3. 2020, bo potekal tehniški dan na temo NIZOZEMSKA. Cilj je spoznati državo, njene značilnosti, kulinariko ter pripraviti program za nastop v mestu, ki bo 8. maja. Cilj je tudi izdelati čim več izdelkov, ki bi jih lahko uporabili za postavitev stojnice ali jih na stojnici razdelili (recepti, magnetki, priponke, plakati, …).

ORGANIZACIJA: VOZNI RED ŠOLSKIH AVTOBUSOV 9.3.2020

PRIHOD V ŠOLO IN ODHOD DOMOV

• Vsi vozači (tudi s kombiji) pridejo v šolo z 2. šolskim prevozom (vozni red je priložen). Ostali pridejo v šolo ob 8.15. Vse predure torej odpadejo, prav tako JVV.
  • JV za učence 1. triade bo kot po navadi.
  • TD traja skupaj 5 šolskih ur.
  • Dejavnosti po 5. uri odpadejo.
  • Šolski prevoz domov bo ob 13.30 (SAMO ENA VOŽNJA AVTOBUSOV + KOMBIJI)

OPB IN VV

• OPB 1-3 se začnejo ob 12.45 in potekajo po urniku, OPB 4 in 5 ter VV pa izvedejo učitelji do odhoda šolskih prevozov (13.30 ). Vmes kosilo po prilagojenem urniku.
  • Učenci – izjeme, ki ostanejo, se pridružijo OPB 3. Preostali OPB se postopoma združujejo, do konca ostane OPB 2.
  • Po učence 1. razreda in tiste, ki ne gredo domov s šolskim prevozom (izjeme), pridejo starši.

Učenci ne pozabite odjaviti kosila, če ga ta dan ne boste imeli v šoli!

Vodja projekta Evropska vas

Manja Mulec