V torek, 04. 2. 2020, bo zimski športni dan za vse učence. V primeru dežja bo pouk.

Ker ni snega, se bodo:

učenci od 1. do 3. razreda urili v smučarskih skokih na MINI PLANICI pred garažno hišo pred šolo, potem ali prej pa šli na kratek zimski sprehod ali pohod v okolici šole. Oblečeni naj bodo v zimska oblačila ali kombinezone, obuti v pohodniške čevlje. S seboj naj imajo rezervna oblačila (spodnje perilo, žabice), ker skakalnico močijo.

Cena MINI PLANICE je 1,20 EUR na učenca.

 Učenci 4. in 5. razreda se bodo odpeljali na Roglo, kjer bodo izvedli zimski pohod na Kočo na Pesku in se igrali igre na snegu. Obuti naj bodo v planinske ali pohodniške čevlje, oblečeni pa v zimska oblačila, saj je na Rogli zima.

Cena prevoza je 2,50 EUR/učenca, ker polovico stroškov prevoza krije šolski sklad.

Učenci od 6. do 9. razreda pa bodo, kot so se prijavili, odšli drsat v Ledeno dvorano, smučat na Roglo in na zimski pohod na Kočo na Pesku. Obuti naj bodo v planinske ali pohodniške čevlje, oblečeni pa v zimska oblačila, saj je na Rogli zima.

Cena drsanja je 3,00 EUR, dodatna izposoja drsalk je tudi 3,00 EUR.

Cena prevoza na Roglo za smučarje je 2,50 EUR/učenca, ker polovico stroškov prevoza krije šolski sklad, smučarska karta je 8 EUR in strošek smučarskega učitelja.

Cena prevoza na Roglo za pohodnike je 2,50 EUR/učenca, ker polovico stroškov prevoza krije šolski sklad.

Stroške zimskega športnega dne, boste poravnali preko položnice pri malici.

ŠOLSKI PREVOZI:

ZJUTRAJ: kot običajno (kombiji samo 1. vožnja!!!)

DOMOV: 1. avtobusna vožnja domov ob 13.30 – za 2.-5.r., pohodnike, drsalce in smučarje brez kosila

  1. avtobusna in kombi vožnja ob 14.00 za 2.-5.r., smučarje s kosilom in vozače s kombiji

Veliko športnih užitkov!     

Metka Irgolič, organizatorica zimskega ŠD