NAVODILO ZA e-PRIJAVO

Letos se učenci skupaj s starši doma prijavljate na izbirne predmete elektronsko, z dodeljenim geslom, ki ga prejmete od učitelja računalništva, Cveta Prevodnika. Kdor doma nima interneta, naj se s svojim geslom oglasi v šoli pri pomočnici ravnateljice Marini Hojnik Tanko ali pri učitelju Cvetu Prevodniku.

OBVEZNO se vsi učenci od 6.-8. razreda prijavite na obvezne izbirne predmete (OIP).

Izberete 2 ali največ 3 ure (nemščina ima 2 uri, ostali predmeti pa 1).

Najprej se odločite za želene predmete (modra puščica), potem pa še za rezervne (rumena puščica). Če boste uveljavljali glasbeno šolo namesto obveznih izbirnih predmetov, označite tudi število ur (1 ali 2).

NEOBVEZNO (če želite) se učenci od 3.-5. in od 6.-8. razreda prijavite na neobvezne izbirne predmete (NIP).

Izberete največ 2 uri (nemščina ima 2 uri, ostali predmeti pa 1).

Preverite svoj izbor na vrhu spletne strani in jo zaprite. Najprej pa si preberite priložena splošna navodila in opise obveznih in neobveznih izbirnih predmetov, da se boste lažje odločili.

Rok prijav je 31. maj 2019. Po tem datumu bo izbor zaključen in izbirni predmeti, ki se bodo izvajali v naslednjem šolskem letu, določeni.

PONUDBA IZBIRNIH PREDMETOV 2019/20

SPLOŠNO O OBVEZNIH IZBIRNIH PREDMETIH (OIP)

SPLOŠNO O NEOBVEZNIH IZBIRNIH PREDMETIH (NIP)

E-PRIJAVA IZBIRNIH PREDMETOV