Sonja, 6. b

 Bilo je super! Matjaž Pikalo je bil zelo zanimiv. Knjige, ki nam jih je predstavil so bile zabavne pa tudi pevski talent krasi njegovo genialno osebnost. Poleg tega, da se ukvarja z glasbo je  tudi scenarist, igralec, pisatelj...

                                                                                          Katarina in Eva, 8. b

Že od srede naprej komaj čakam na ta dan. Ko smo prišli, mi je takoj postal všeč. V spomin se mi je naj bolj vtisnilo njegovo branje,petje, igranje in deklamiranje.

                                               Anastazija, 6. b

Najbolj mi je bilo všeč, ko je Matjaž Pikalo igral na harmoniko in zabavno pel. Vsi so bili zelo prijazni, videla sem celo nekaj poznanih obrazih. Zelo všeč so mi bila tudi darilca, dobili smo barvice in bonbone.

 Lucija, 6. b

https://ssl.gstatic.com/ui/v1/icons/mail/images/cleardot.gif

V petek je bilo prav zabavno, saj sem zamudil pouk, potem pa je še sama predstavitev Matjaža Pikala zares bila odlična! LužaVrtnar na jezeru in Rdeča Raketa so zelo zanimiva in zabavna dela. Poleg tega je Matjaž pripovedoval izjemno doživeto. Res je prvorazreden pisatelj.

Luka, 6. a

Zdaj pa le še povabilo k branju knjige Matjaža Pikala, ki jo imamo v šolski knjižnici.

http://www.pesnik-pikalo.si/foto/vrtnar.jpg

                                                                                  Knjižničarka Dragica Milojević