Poletno šolo v naravi, ki bo trajala 5 dni, bomo izvedli v Baški na otoku Krku. Šola v naravi bo potekala od ponedeljka, 7. 9.  do petka, 11. 9. 2015.

Odhod v Baško bo v ponedeljek, 7. 9. 2015 ob 7.00 z avtobusnega postajališča za bencinskim servisom na Polulah. Šola v naravi se bo zaključila v petek, 11. 9. 2015  s kosilom, povratek v Celje pa bo predvidoma med 18.00 in 18.30.

Starši boste o prihodu otrok v Baško obveščeni preko Radia Celje, dnevne informacije pa boste lahko dobili na blogu:  http://celjskidom.wordpress.com (Celjska šola v naravi).

Učenci nimajo s seboj mobilnih telefonov. V nujnih primerih lahko svojega otroka pokličete na stacionarni telefon v domu na telefonsko številko 00385 51 856 933 in sicer med 13.00 in 14.00.

Cena šole v naravi znaša 115 evrov.  Znesek boste poravnali preko položnice v treh obrokih. Otroci naj imajo s seboj največ 150 kun, ki jih bodo potrebovali za ogled akvarija, nakup spominkov oz. za kakšen sladoled.

Poudarek plavalne šole v naravi je na plavanju. Ure plavanja bodo razporejene v dopoldanskem in popoldanskem času. Ob zaključku šole v naravi učenci opravijo preizkus plavanja in se potegujejo za priznanja Morski konjiček in Delfin.

Organizirane  bodo ure pouka in delo v različnih delavnicah, spoznavali pa bomo tudi  mesto in okolico. V času šole v naravi sta predvidena tudi naravoslovni in športni dan ter izlet z ladjo.

Učenci imajo v času šole v naravi polni penzion (zajtrk, malica, kosilo in večerja). Naš prvi obrok v Baški bo kosilo, zato mora vsak otrok imeti za na pot svojo malico. Predvidena sta dva postanka, saj na avtobusu ne smemo uživati nobene hrane. Pri pripravi malice se izogibajte  sladkim napitkom, sladkarijam in slanim prigrizkom.

Otrokom s seboj ne dajajte nobenih zdravil, oziroma se o tem pogovorite z razredničarko.

Če so pri vašem otroku kakršne koli posebnosti glede prehrane, ki bi jih morali sporočiti v Baško že pred odhodom, o tem obvestite razredničarko.

V šolo v naravi ne pošiljajte bolnih otrok!

Tim učiteljic

Nevenka Brežnik, Sergeja Lončar in Metka Irgolič

• osebni dokument (izkaznica ali potni list)
  • kartica zdravstvenega zavarovanja
  • evropska kartica zdravstvenega zavarovanja ali potrdilo

VSI TRIJE DOKUMENTI NAJ BODO SHRANJENI V POSEBNI KUVERTI  OPREMLJENI Z IMENOM IN PRIIMKOM OTROKA.

• zaščitna krema, krema za ustnice
  • pokrivalo (kapa ali klobuk)
  • pribor za osebno higieno
  • kopalke  2 x
  • brisače (2 veliki in 1 manjša)
  • pižama
  • spodnje perilo
  • več majic s kratkimi rokavi
  • kratke hlače
  • trenirka
  • športni copati
  • sobni copati
  • manjši nahrbtnik
  • peresnica
  • čutara ali plastenka
  • priljubljene družabne igre
  • knjiga za prosti čas
  • velik črtan zvezek ( za gospodinjstvo)
  • malica za na pot
  • 150 kun za vstopnine, spominke in sladoled

Pred odhodom v šolo v naravi označite otrokove osebne stvari in se s svojim otrokom temeljito pogovorite o vedenju v šoli v naravi!