NAŠI NOGOMETAŠI

• Kategorija: Aktualno
  • Objavljeno: 19 April 2019
  • Zadetkov: 24
V torek 16.4.2019 se je pričelo področno predtekmovanje za dečke letnik 2006 in mlajše. Tekmovanja so se udeležili tudi naši učenci. Razvrščeni smo bili v B skupino, kjer smo igrali proti OŠ Lava in OŠ Frana Roša. Proti OŠ Lava smo se močno borili in na koncu v zadnjih minutah za las izgubili z 1:0, proti OŠ Frana Roša pa smo z zadnjimi močmi zmagali z 2:0. Po skupnem seštevku se žal nismo uvrstili v nadaljnje tekmovanje.
20190416 141732

Učencem vseeno iskreno čestitamo in učitelju športa Francu Božičku.

Dan zdravja – naravoslovni dan

• Kategorija: Aktualno
  • Objavljeno: 08 April 2019
  • Zadetkov: 92

Dokler smo zdravi, na zdravje sploh ne pomislimo. Ko pa zbolimo, se zavemo, da brez zdravja nimamo ničesar.

Vsako leto se na naši šoli, Osnovni šoli Frana Kranjca, poskušamo spomniti, kako pomembno je zdravje, tudi takrat, ko ga imamo. Ko govorimo o zdravju, se najprej spomnimo na telesne bolečine, poškodbe … Prav je, da se spomnimo tudi duševnega zdravja. Naslov letošnjega dneva zdravja je Duševno zdravje – gibanje – zdrava prehrana.

Preberite več: Dan zdravja – naravoslovni dan