PODROČNO TEKMOVANJE V NOGOMETU

• Objavljeno: 15 Oktober 2019
  • Zadetkov: 1

V torek, 8. 10. 2019 je bilo v hali Golovec finale področnega tekmovanja v nogometu za deklice letnik 2005 in mlajše. Naše deklice so prvo tekmo igrale proti OŠ Frana Malgaja in zmagale z rezultatom 1:0, drugo tekmo so igrale proti OŠ Rogaška Slatina in po penalih izgubile 2:0. Končni vrstni red: 1. OŠ Rogaška Slatina, 2. OŠ Frana Kranjca, 3. OŠ Franja Malgaja, 4. OŠ Petrovče, 5.-6. OŠ Frana Roša in OŠ Rogatec. Prva ekipa se uvrsti na državno tekmovanje.

Vsem tekmovalkam čestitamo za borbeno igro.

Mentorica Metka Irgolič

KULTURNI PROGRAM ZA KS Pod gradom

• Objavljeno: 15 Oktober 2019
  • Zadetkov: 1

V petek, 13. septembra 2019, smo mladi pevci Cici zbora pripravili kulturni program za starejše občanke in občane KS Pod gradom. Cici zbor je pod mentorstvom Mateje Lajh in Mateje Štor na klavirju spremljala Nataša Lazič. Starejšim občanom smo popestrili popoldne s pesmijo, deklamacijami in hudomušnimi skeči. Učenke in učenci so se z veseljem pripravljali na nastop in so vanj vložili veliko truda, še posebej veseli pa so bili srečnih in zadovoljnih obrazov udeležencev kulturnega programa po končanem nastopu.

Učiteljica: Mateja Lajh

UNESCO DAN – MOJE MESTO SKRIVNOSTI ŠEPETA

• Objavljeno: 03 Oktober 2019
  • Zadetkov: 353

V torek, 8. 10. 2019, smo na naši šoli imeli kulturni dan z naslovom Moje mesto skrivnosti šepeta. Ponovno smo se vključili v vseslovenski projekt Teden kulturne dediščine in spet preživeli odličen dan poln zanimivih vsebin, ki so nam jih nadvse strokovno predstavili naši učitelji in zunanji sodelavci. Učenci so že zjutraj odšli po novo znanje kar na ulice celjskega mestnega jedra. Obiskali smo več različnih muzejev in drugih kulturnih ustanov, odkrivali znamenitosti našega knežjega mesta in spoznavali zgodovino naših prednikov. Imeli smo se res krasno, za kar je poskrbelo tudi odlično vreme.

Več pa naj vam povedo fotografije.

Vodja projekta: Klavdija Krbavac Kenda

OBVESTILO 2. ŠPORTNI DAN - ŠPORTNE IGRE

• Objavljeno: 03 Oktober 2019
  • Zadetkov: 97
V ponedeljek, 7. 10. 2019, bo športni dan – športne igre.

Učenci 1. in 2. razredov se boste igrali elementarne in štafetne igrice. Učenci od 3. do 6. razredov se boste pomerili v igri med dvema ognjema, ostali pa v odbojki in nogometu. Oblečeni bodite v športna oblačila (trenirka, kratke hlače, majica), obuti pa v športne copate. V primeru dežja bo pouk.

Vozni red šolskih prevozov 7. 10. 2019 in 8. 10. 2019