PROSLAVA OB DNEVU DRŽAVNOSTI IN ZAKLJUČEK ŠOLSKEGA LETA

• Objavljeno: 18 Junij 2019
  • Zadetkov: 32
img thingimg thingimg thing
V ponedeljek, 24. 6. 2019, bo 3. in 4. šolsko uro v telovadnici šole potekala proslava ob dnevu državnosti in prireditev ob zaključku šolskega leta. S pesmijo in besedo bomo zaključili še eno uspešno zgodbo in se podali zasluženim počitnicam naproti. Če vam čas dopušča, se nam pridružite.

ZAMIK POUKA v četrtek, 20.6.2019

• Objavljeno: 17 Junij 2019
  • Zadetkov: 62

wwww

Zaradi 26. kolesarske dirke po Sloveniji, ki bo speljana skozi okoliš naše šole, bomo v četrtek s poukom začeli kasneje in ob 14.30 spodbujali kolesarje ob progi. Šolski prevozi bodo temu prilagojeni.

Predura in prvi dve uri pouka bosta odpadli. Začeli bomo ob 9.55, zaključili pa ob 15.35. Po otroke v OPB 1 oz. 2 lahko starši pridete do 16.15. Za nujne potrebe bo za učence 1.-3. razreda pred začetkom pouka organizirano jutranje varstvo in podaljšano bivanje. Starši, prijavite otroka v tajništvo na tel. 428 56 10! Kosilo bo vmes, po posebnem urniku. Če otrok na kosilo ni prijavljen, pa bi ga ta dan želel imeti, ga prijavite zjutraj do 8.00. Popoldanske malice ne bo, bo pa sadje iz šolske sheme sadja in zelenjave ob vrnitvi v šolo, pred odhodom domov.

VOZNI REDI AVTOBUSOV, ČETRTEK, 20.6.2019

MED NAGRAJENCI NAGRADNEGA NATEČAJA »MLADI V SVETU ENERGIJE« TUDI UČENCA IZ NAŠE ŠOLE

• Objavljeno: 13 Junij 2019
  • Zadetkov: 56

V četrtek, 6. junija, se je skupina četrtošolcev udeležila zaključne prireditve nagradnega natečaja »Mladi v svetu energije« v podjetju GEN energija v Krškem, ki v sodelovanju s programom Eko šola izvaja različne programe okoljske vzgoje in izobraževanja.

as

Preberite več: MED NAGRAJENCI NAGRADNEGA NATEČAJA »MLADI V...

UČBENIŠKI SKLAD ZA ŠOLSKO LETO 2019/20

• Objavljeno: 14 Junij 2019
  • Zadetkov: 39

OŠ Frana Kranjca Celje razpolaga z učbeniškim skladom, s katerim omogoča izposojo učbenikov vsem učencem od 1. do 9. razreda. V šolskem letu 2019/20 Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport krije:

• stroške izposoje učbenikov za vse učence od 1. do 9. razreda
  • stroške nabave učnih gradiv za 1. in 2. razred

Učenci si izposodijo komplet učbenikov za tekoče šolsko leto. Šola naročilnic za izposojo učbenikov iz učbeniškega sklada od letos naprej ne bo izdajala več. Če si starši za svojega otroka ne želijo izposoditi učbenikov iz učbeniškega sklada, naj do 24. 6. 2019 o tem pisno obvestijo upravljalko učbeniškega sklada, Dragico Milojević na naslov OŠ Frana Kranjca Celje, Hrašovčeva 1, 3000 Celje.

Vsi učenci ob koncu šolskega leta vrnejo učbenike. Če učenec učbenik izgubi ali ga poškoduje, mora plačati odškodnino v skladu z 10. členom Pravilnika o upravljanju učbeniških skladov Ministrstva RS za izobraževanje, znanost in šport.

Delovne zvezke za učence od 3. do 9. razreda in potrebščine za učence od 1. do 9. razreda kupijo starši sami.

Upravljalka učbeniškega sklada

Seznam potrebščin za šolsko leto 2019/2020.pdf

Dragica Milojević

MENJAJ BRANJE IN SANJE

• Objavljeno: 12 Junij 2019
  • Zadetkov: 58

V šolskem letu 2018/2019 smo učenci in zaposleni na OŠ Frana Kranjca aktivno sodelovali v Unesco nacionalnem projektu Menjaj branje in sanje, ki je imel v letošnjem letu poseben namen - vzbuditi zavedanje, da lahko kot posamezniki veliko pripomoremo k izboljšanju kakovosti življenja in da v svetu, kjer vlada preobilje, ne smemo pozabiti na sočutje ter solidarnost.

aa

Preberite več: MENJAJ BRANJE IN SANJE